Intencje mszalne 16.06.2024 – 23.06.2024

Niedziela 16.06.2024 – XI Niedziela Zwykła
8:00 Za + żonę Annę Kozdrój w 5 rocz. śmierci (od męża i synów z rodzinami)
9:30 Za + Sławomira Gąsiorek, Tadeusza Gąsiorek oraz ++ z rodziny
11:00 W int. Parafian, mieszkańców ulicy Dębowej 18 i 20
16:00 O dary Ducha Świętego dla młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania

Poniedziałek 17.06.2024 – wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego
8:00 Za + Ryszarda Sieńczewskiego (od Alicji i Roberta)
18:00 Za ++ Antoniego Włosińskiego, Katarzynę i Józefa Filipowskich
18:00 Za + Lucynę Ćwingiel w 5 rocz. śmierci, ++ z rodziny Ćwingiel, Kędzior, Madej oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 18.06.2024
8:00 Za + Szymona Pukas (od Przemysława i Joanny Durlak oraz kuzynek Patrycji, Dominiki i Małgorzaty)
8:00 Za + Tomasza Świerkosz (od kuzynów: Pawła z dziećmi i Ryśka z żoną i dziećmi)
18:00 Za + Patryka Papierkiewicza

Środa 19.06.2024
8:00 Za dusze czyśćcu cierpiące (ofiarowana ze skarbonki)
18:00 Za + Karola Walaszek (od Zofii i Józefa Żmuda)
18:00 Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MB Piekarskiej o łaskę wyjścia z nałogów dla osób uzależnionych i uzdrowienie zranień wynikających z nałogów

Czwartek 20.06.2024
8:00 Za + Zofię Karcz (od syna Tomasza z rodziną)
18:00 Za + Kazimierza Kapała z okazji Dnia Ojca (od córki i syna z rodzinami)
18:00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Leona z okazji Chrztu świętego (od chrzestnego Łukasza)

Piątek 21.06.2024 – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
8:00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata dla Bogumiły z okazji kolejnej rocznicy urodzin
9:00 Dziękczynna na zakończenie Roku Szkolnego dla uczniów i ich rodziców, nauczycieli, wychowawców, dyrektorów oraz pracowników administracji przedszkoli i szkół
18:00 Za + Sylwestra Foltyn w 14 rocz. śmierci

Sobota 22.06.2024
8:00 Za + Adama Nowak (od żony Doroty)
11:30 W intencji Rycerzy Niepokalanej
18:00 Za + Mateusza Duda w 3 rocz. śmierci

Niedziela 23.06.2024 – XII Niedziela Zwykła
8:00 W int. Parafian, mieszkańców ulicy Leśnej 3, 7, 9 i 11
11:00 Za + Włodzimierza Pawlak z okazji Dnia Ojca (od dzieci)
16:00 Za + Helenę Rus (od syna) i ++ z rodziny Rus