Intencje
01.12 – 15.12.2019 r.

Intencje mszalne
1.12.2019 – 15.12.2019
Okres Adwentu

Niedziela, 1.12.2019 I Niedziela Adwentu
8:00 Za + Zenona Kasprzyka (od sąsiadów z klatki nr.7)
9:30 W intencji parafian Górnicza 3
11:00 Za + Janusza Musioł (gregoriańska)
16:00 Za ++ z rodziny Orawiec, Rataj, Wojtaś, Lizis

Poniedziałek, 2.12.2019
8:00 Za + Janusza Musioł (gregoriańska)
18:00  W 4 rocz. + Edwarda Dobija (od córki z mężem i wnuczki z mężem)
18:00 Wolna intencja

Wtorek, 3.13.2019 Wspom. św. Franciszka Ksawerego , prezb.
8:00 Za +Janusza Musioł (gregoriańska)
18:00 Za ++ Helenę i Jana Gwiżdż (od koleżanek i kolegów z pracy syna Stanisława
18:00 Wolna intencja

Środa, 4.12.2019 Wspom. św Barbary, dz. i męcz. patr. diecezji
8:00 Za + Jana Balon w 11 r. śmierci
12:00 Uroczysta Suma Barbórkowa w int. pracowników, emerytów  i rencistów ZGRI w Bieruniu oraz członków ich rodzin
18:00 Za + Henryka Czembora w I r. śmierci (od żony i dzieci)
18:00 Za + Janusza Musioł (gregoriańska)

Czwartek,5.12.2019
8:00 Za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
18:00 W intencji dzieci pierwszokomunijnych
18:00 Za + Janusza Musioł (gregoriańska)

Piątek, 6.12.2019
8:00 Wynagradzająca NSPJ
18:00 Za +Janinę Fałęcik w 5 r. śm. oraz ++ Mariana i Grażynę Fałęcik
18:00 Za + Janusza Musioł (gregoriańska)

Sobota, 7.12.2019 Wspom. św. Ambrożego bpa i dK.
8:00 Wynagradzająca NSNMP
8:00 Za + Janusza Musioł (Gregoriańska)
18:00 Za ++rodziców Augustyna i Helenę Rozmus męża Stanisława, Leona, Brunona, Michała Martę
i Gertrudę Rozmus ++ z pokr. i dusze  w czyśćcu

Niedziela, 8.12.2019 Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
8:00 Za + Janusza Musioł (gregoriańska)
9:30 Za + Wiesławę Zatycką w 3 r. śmierci (od męża z dziećmi)
11.00 Za + ks. Jana Urbańczyka o dar życia wiecznego (od przyjaciół)
12:30 Ślub rzymski: Piekacz – Erazmus
16.00 Za + Jana Wiechowskiego w 10 r. śmierci

Poniedziałek, 9.12.2019
8:00 Za + Janusza Musioł (gregoriańska)
18:00 Za + Helenę Pasamonik w rocz. śmierci
18:00 Za + Zenona Kasprzyka (od sąsiadów z klatki nr.7)

Wtorek, 10.12.2019
8:00 Za +Janusza Musioł (gregoriańska)
18:00 Za + Eugeniusza Zająca (od Agaty i Bogdana Strózik z dziećmi, Jowity i Pawła Kępa
18:00 Wolna intencja

Środa,11.122019
8:00 Za ++ ks. Waldemara Szlachetkę i jego ojca Stanisława
18:00 Za + Janusza Musioł (Gregoriańska)
18:00 Za + Annę Kozdrój (od brata i całej rodziny)

Czwartek, 12.12.2019
8:00 Za + Janusza Musioł (gregoriańska)
18:00 Do MBP i opatrz. B z podz. za otrzymane łaski z proś o dalsze dla Aleksandry Dąbrowskiej i Aleksandra Łysoń z ok. imienin
18:00 Za + Aleksandra Antos

Piątek, 13.12.2019 Wspom. św. Łucji dz. i męcz.
8:00 Za +Janusza Musioł (gregoriańska)
18:00 Za ok. 60 urodzin Andrzeja Zabawskiego
18:00 W intencji papieża Franciszka

Sobota, 14.12.2019 Wspom. św. Jana od Krzyża, prezb. i dK
8:00 Za + Eryka Madeja i ++ z pokr. Madeja i Kubeczko
8:00 Za + Janusza Musioł (Gregoriańska)
18:00 Za + Stanisława Krawczyka w 11 rocznicę śmierci (od syna Marka  z rodziną)

Niedziela, 15.12.2019 III Niedziela Adwentu – GAUDETE
8:00 Za + Janusza Musioł (gregoriańska)
9:30 W int. parafian, Górnicza 5
11:00 W 10 rocz. śmierci za Krzysztofa Hojoł (od syna Krystiana z rodziną)
16:00 Uroczyste chrzty i roczki (Marcelina Moroń, Leon Sobecki, roczki; Igor Szarotysz, Wiktor Balura)