Intencje

Niedziela, 10.02.2019 V Niedziela Zwykła
8:00 Za + ojca Kazimierza, ++ z rodzin Stępień i Kotwica (od córki z rodziną)
11:00 Do Op. B. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o opiekę MBP dla małżonków Heleny i Bolesława z ok. 50 r. śl. oraz dzieci z rodzinami
15:30 Nieszpory Niedzielne
16:00 Za Parafian – ul. Górnicza 23 i 24

Poniedziałek, 11.02.2019
8:00 Za + ks. Waldemara Szlachetkę i jego ojca Stanisława

Wtorek, 12.02.2019
18:00 Za + Jana Jackowskiego w 9 r. śm. (od rodziny)

Środa, 13.02.2019
8:00 Za + ojca Bronisława Krejzę w 42 r. śm.

Czwartek, 14.02.2019
18:00 Za + Zbigniewa Hurko w 10 rm. Śm.

Piątek, 15.02.2019
8:00 Za ++ Szczepana i Marię Paszek

Sobota, 16.02.2019
8:00 Za + Jolantę Wąż
18:00 Za + Janusza Kośmidra w 30 dzień po śmierci

Niedziela, 17.02.2019 VI Niedziela Zwykla
8:00 Za + Danutę Klimontowską w 2 r. śm. (od męża)
11:00 Za Parafian – ul. Górnicza 25
15:30 Nieszpory Niedzielne
16:00 Uroczyste roczki: Kacper Duda

Poniedziałek, 18.02.2019
8:00 Za + Jolantę Wąż

Wtorek, 19.02.2019
18:00 Za + Eugeniusza Zająca (od żony Marii)

Środa, 20.02.2019
8:00 Za + Jolantę Wąż

Czwartek, 21.02.2019
18:00 O zdrowie, B. błog. i opiekę MBP dla rodzin Zimnik i Szefczyk

Piątek, 22.02.2019
8:00 Za + Ryszarda Balon w 9 r. śm. (od syna i córki)

Sobota, 23.02.2019
8:00 Za + Eugeniusza Zająca (od córek Dominiki z Krzysztofem i Sabiny z rodziną)
18:00 Za ++ rodziców Gertrudę i Jana Rozmus brata Władysława, wnuka Ryszarda, męża Teofila.

Niedziela, 24.02.2019 VII Niedziela Zwykła
8:00 Do Op. B. z podz. za otrzymane łaski z prośbą i B. błog. i dary Ducha Św. dla syna Michała z ok. 18 r. ur.
11:00 Do Op. B. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o opiekę MBP dla syna Krzysztofa z ok. 20 r. ur., oraz o błog. dla jego ojca Jacka, i ojca chrzestnego Stanisława z ok. ur.
15:30 Nieszpory Niedzielne
16:00 Za ++ rodziców Emilię i Czesława Sobik
Poniedziałek, 25.02.2019
8:00 Za + Józefę Sikoń (msza gregoriańska)
18:00 Do Chrystusa Najwyższego kapłana, z prośbą o Jego błog., wszelkie potrzebne łaski w pracy duszpasterskiej dla ks. Mateusza Kasprowicza z ok. ur.

Wtorek, 26.02.2019
8:00 Za + Jana Radwan
18:00 Za + Józefę Sikoń (msza gregoriańska)

Środa, 27.02.2019
8:00 Za + ojca Władysława Króla w 24 r. śm.
18:00 Za + Józefę Sikoń (msza gregoriańska)

Czwartek, 28.02.2019
8:00 Za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
8:00 Za ++ rodziców Martę i Jana Baron
18:00 W int. dzieci pierwszokomunijnych
18:00 Za + Józefę Sikoń (msza gregoriańska)

Piątek, 01.03.2019
8:00 Msza wynagradzająca NSPJ
18:00 Za + Józefę Sikoń (msza gregoriańska)

Sobota, 02.03.2019
8:00 Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
14:00 Ślub Rzymski: Krawczyk – Pawłowski
18:00 Za ++ Aleksandrę Nogę w 3 r. śm., ojca Augustyna, teściów Jana i Jadwigę Noga, pokrew. Opołka, Gwóźdź, Noga, Czyrwik

Niedziela, 03.03.2019 VIII Niedziela Zwykła
8:00 Za Parafian – ul. Górnicza 26
9:30 Za + Józefę Sikoń (msza gregoriańska)
11:00 Za + Eugeniusza Zająca w 30 dzień po śmierci
15:30 Nieszpory Niedzielne
16:00 Za ++ Helenę i Bolesława Tuniewiczów